Alarm Sistemi Kampanyası

Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri güncel kampanyalarımızın bulunduğu web sayfamıza hoş geldiniz.

Ev & iş yeri alarm sistemi arası iki bayram kampanyası

1999 TL montaj dahil ve 800 TL lik montaj hariç ürün alımlarınızda, dilerseniz %10 indirim veya 1 adet silver uzaktan kumanda kazanma şansı.

Desi Alarm Kampanyası 2019

Fırsatlar ile dolu indirim günlerimizden faydanmak ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi, ücretsiz keşif talebi için bize ulaşın. Güvenlik sistemi gereksimlerini en iyi fiyat garantisi ile kıymet verdiğiniz her şeyi yerli üretim olan ve sanayi bakanlığından onaylı 2 yıl garantili ürünlerimiz ile koruma altına alalım..

Kiralama olmadan alarm sistemimi olur ? demeyin 20 yıllık üretim gücü ile DESİ bir çok güvenlik sistemi alanında kendisinin ürettiği güvenlik alarm sistemlerini sizlere hiç bir aylık, yıllık bir ödeme olamadan, taahhüt
, kontrat gibi sizleri sınırlandıracak bir sistem ile çalışmamaktadır. Hırsızlık olaylarına karşı her bütçenin rahatlık ile satın alabileceği bir çok alarm ve güvenlik sistemi ekipmanlarını sizlere en iyi fiyatlarla tamamen şahsına ait, ortala 10 yıla kadar kullanım ömrü olan, 2 yıl garantili cihazlarımızı hizmetinize sunmaktadır.

Paranızı çöpe atmayın, bizden ürünlerimiz ve çalışma şeklimiz hakkında daha fazla bilgi alamadan karar vermeyin …

Desi Alarm İletişim ve telefon bilgileri